5/12/2016 0

Bath & Body Works ➤ Mgiełka zapachowa ➤ Pink ChiffonKorzystacie z mgiełek do ciała czy wolicie perfumy? Bardzo ciekawa jestem co preferujecie. Ja latem zdecydowanie wybieram lekkie mgiełki :)


Pink Chiffon` to owocowo - piżmowy zapach o romantycznej osobowości. Jego główne nuty zapachowe stanowią: czerwona gruszka, waniliowa orchidea i łagodne piżmo.

Mgiełka zapachowa to idealna alternatywa dla szukających delikatniejszej odmiany zapachu. Są idealne na lato- lekkie, subtelne, nie drażniące.


Zapach

Pink Chiffon to zapach dostępny w stałej kolekcji. Nuty głowy są niewątpliwie świeże i bardziej kwiatowe zaś stopniowo rozwijają się również te słodkie, otulające i harmonijne. Pink Chiffon to piękny zapach.  Jest taki jak lubię, delikatny i subtelny, a po chwili  dość intensywny i wyczuwalny. Pachnie tak cudownie i tak intensywnie jak perfumy. Urzekł mnie dziewczęcą słodyczą i lekkością. Jest idealny na wiosnę i lato. Od razu kojarzy mi się z upalnymi dniami i zwiewnymi sukienkami.  I całe moje szczęście, że nie jest to typowo kwiatowy zapach!

Opakowanie

Mgiełki dostępne są w dwóch pojemnościach. Szata graficzna jest taka jak zapach, delikatna i dziewczęca, bardzo mi się podoba. Atomizer do czasu działał sprawnie i rozpylał ładną mgiełkę, po pewnym czasie niestety zaczął się zacinać

Cena/ Dostepność

Mgiełka jest bardzo wydajna a to rekompensuje jej wysoką cenę. Często co prawda można nabyć ją w okazyjnych cenach ale to dla mnie wiążę się z licznymi komplikacjami. Muszę o to prosić znajomych, którzy mieszkają w Warszawie lub jechać sama, bo jak wiadomo sklep nie oferuje sprzedaży wysyłkowej.

Cena regularna to ok 70-80zł.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Make life perfect