12/12/2015 0

Foltene | Szampon wzmacniający i energetyzujący przeciw wypadaniu [męskim okiem]

FOLTENE PHARMA - to pierwsze produkty do włosów, które otrzymały akceptacje i pozwolenie z francuskiego Ministerstwa Zdrowia na stosowanie i pozycjonowanie FOLTENE jako produktu „przeciw wypadaniu włosów i wspierających ich ponowny wzrost”.
Preparaty te są unikalne nie tylko ze względu na swój opatentowany skład, ale też mają konkretne, satysfakcjonujące rozwiązanie zapobiegające wypadaniu włosów, potwierdzone rozległymi badaniami klinicznymi w 39 międzynarodowych klinikach na 1300 probantach (m.in. we Francji, Włoszech, Japonii, Izraelu, Hiszpanii).
Produkty te są absolutnie bezpieczne, bez skutków ubocznych. Przeznaczone są dla każdej grupy wiekowej, a także dla kobiet w ciąży i karmiących piersią.


Właściwości

Nowy skład zawiera opatentowany mukopolisacharyd o nazwie Tricosaccaride oraz kompleks o właściwościach rewitalizujących i odżywczych. Wzmacnia włosy normalne i cienkie, przywraca naturalną równowagę skórze głowy.Włosy stają się mocniejsze, grubsze i bardziej lśniące.

Stosowanie
Nanieść szampon na mokre włosy, delikatnie przez 3 minuty masować skórę głowy, a następnie dokładnie spłukać. Powtórzyć w razie potrzeby. Przeznaczony do codziennego stosowania.
Zapach 1/2
Nie jest typowo męski jest raczej ziołowy

Skład 1/2
-

Cena / Dostępność 2/2
Cena: ok. 50zł / 200ml apteki

Działanie 1/2
Konsystencja: średnio-gęsta
Działanie: Szampon średnio się pieni i ciężko mi jednoznacznie ocenić czy faktycznie niweluje problemy z wypadaniem bo takiego problemu nie mam, za to niestety szampon dość mocno przesusza skórę głowy powodując łupież.

Wydajność: dobra

Opakowanie 1/2
Niepozorna, niewielka butelka, z której jednak ciężko wyciska się produkt, szczególnie pod prysznicem. Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Make life perfect