10/03/2015 4

SPN | Balsam do rąk i ciała o zapachu Amor Amor - Darling
Słodki, bardzo kobiecy, zapadający w pamięć, zmysłowy, pobudzający... Podobają Ci się perfumy Amor Amor...? :-)


Zapach 1/2
Zapach jest intensywny i dość długo utrzymuje się na skórze ale o ile lubię zapach róż, tak w tym przypadku totalnie nie trafił w mój gust. Jest słodki taki - hmm... perfumowy (i taki właśnie miał chyba być w zamierzeniu producenta). Jednak mi zdecydowanie bardziej odpowiadają bardziej naturalne zapachy.

Skład 1/2
-

Dostępność 1/2
ok 30zł/200ml/ SPN

Działanie 2/2
Konsystencja jest lekka, jeszcze nie mleczko ale już nie balsam. Szybko się wchłania, nie pozostawia tłustej ani lepiacej warstwy. Daje uczucie miękkości i jedwabistej gładkości. Nawilża na średnim poziomie.

Wydajność: bardzo dobra

Opakowanie  1/2


Jak juz wiele razy pisałam jeśli taki produkt posiada pompkę to nie potrzebuje nic więcej :) 
Odkąd poznałam balsamy Indigo, czy też The Body Shop ciezko mi znaleźć coś co potrafiloby je przebić. Podsumowując... Balsam SPN to na prawdę przyjemny produkt i mimo że w moim odczuciu nie wyróżnił się niczym szczególnym to jeśli Wy lubicie zapach Amor Amor to może właśnie dla was ten balsam będzie numerem jeden? 


Balsam otrzymałam od:Znacie markę SPN?

4 komentarze:

  1. eśli rzeczywiście pachnie trochę jak Amor Amor to ja już go lubię.

    OdpowiedzUsuń
  2. kiedy wyniki rozdania?

    OdpowiedzUsuń
  3. Zapach Amor Amor, mimo że bardzo mi się podoba, szybko mnie męczy. Ale uwielbiam perfumowane kosmetyki, więc ten balsam na pewno spodobałby mi się! :) Ciekawe czy są inne zapachy? :) Może Dior, Chanel? :D

    OdpowiedzUsuń

Copyright © Make life perfect