7/08/2015 7

Neonowe lakiery ColorClub #2

Zapraszam na część drugą o lakierach ColorClub ;)
Pierwsza część wraz z recenzją w poprzednim poście.
A jeśli nie wiedziałyście poprzedniego postu wspomnę tylko, że...

Lakiery Color Club i Art Club to profesjonalne lakiery do paznokci produkowane przez amerykańską firmę Forsythe Cosmetics. Dzięki 30-letniemu doświadczeniu producentów, opracowana formuła lakierów oraz szeroka gama kolorystyczna, sprawiły, że lakiery zyskały uznanie klientów i cieszą się wyjątkowo dobrą reputacją.
Wysoko wykwalifikowani specjaliści czuwają nad zapewnieniem najwyższej jakości produktów, jak również dbają o właściwy wybór modnych odcieni tak, by jak najszybciej wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klientów.

Lakiery nie zawierają toluenu, formaldehydu ani DBP. Dostępne są w ponad 150 odcieniach i nieustannie wprowadzane są nowe.

Lakiery ColorClub mają dość rzadką konsystencję słabo napigmentowaną w kolor, do pokrycia płytki niezbędne są co najmniej 2 warstwy, w przypadku niektórych 3. Pedzelek miękki, szeroki i bardzo wygodny,  niestety w przypadku dwóch kolorów zdarzyło się tak że oddzielił się od nakrętki (zobaczycie na zdjęciu). Sam lakier nie jest ani matowy. ani błyszczący dla mnie to taki satynowy mat (na zdjeciu ciężko wydobyć rzeczywiste wykończenie) nie do końca przypadło mi to do gustu, nie lubie ani matowego ani satynowego wykończenia ale nabłyszczający top coat i po sprawie. ;)
Jeśli chodzi o trwałosc- lakier nie odpryskuje ale dość szybko ściera się na końcówkach myślę że 3 dni to maksimum (bez uzycia utwardzacza).

Electro Candy 
zepsuty pędzelek :(
jedna warstwa
Tangerine Scream
jedna warstwaPure Energy 


Lakiery dostepne są na stronie Eurofashion, można je kupić pojedyńczo lub w zestawie.
Cena: 105,90 (6 kolorów +utwardzacz)

7 komentarzy:

Copyright © Make life perfect