6/05/2015 9

Pumeksy- PumiceSPA+ niespodzianka

Misja firmy
Naszym celem jest dostarczenie klientom wyjątkowych produktów, wyprodukowanych zgodnie z najwyższymi światowymi standardami, za rozsądną i akceptowalną cenę.

Pumeks produkowany jest ze spienianego poliuretanu. Używamy surowców najwyższej jakości dostarczanych przez naszych długoletnich dostawców. Pumeks, jest doskonałą kombinacją twardości, elastyczności i ścierności oferującą wyjątkowe właściwości użytkowe.
Wysoką jakość naszych produktów można rozpoznać przez jednolitą, homogeniczna strukturę naszego PUMEKSU. Nie ma w niej dziurek, ubytków, łezek, czy też innych nieregularności struktury. Dlatego nasze produkty oferują jednakowe właściwości użytkowe na całej powierzchni zewnętrznej i wewnętrznej strukturze.

Jak to działa ?

Pumeks służy do usuwania zrogowaciałego naskórka, a także wszelkiego rodzaju trudno usuwalnych zabrudzeń z rąk i stóp. Jego zastosowanie jest bardzo proste i polega na zwilżeniu powierzchni skóry gdzie pumeks będzie aplikowany, oraz pocieranie skóry pumeksem na wybranej powierzchni. 
W rezultacie tarcia, pumeks jednocześnie usuwa zrogowaciały naskórek jak i bród. Szybkość usuwania naskórka można regulować przez zwiększenie nacisku lub przyspieszenie ruchów. 
Podczas procesu pocierania, dzięki właściwej strukturze pumeks , komórki twardej skóry są usuwane przez małe, powoli się wykruszające, kawałeczki pumeksu. Potem wystarczy opłukać skórę i pumeks wodą aby je zmyć. Dzięki temu procesowi nasz pumeks zawsze jest kolorowy, nie posiada nieprzyjemnego zapachu powodowanego przez rozkład komórek skóry zalegających w jego porach, a jego powierzchnia oferuje jednakowe właściwości użytkowe. To jest główną przewagą naszego pumeksu nad naturalną skałą wulkaniczną, pumeksem szklanym, kamiennym, czy gipsowym które się mniej wykruszają i w zamian za niewiele wiekszą trwałość oferują o wiele mniejszy komfort higieniczny.

Rezultaty

Po zastosowani pumeksu dłonie i stopy będą gładkie, miękkie, delikatne i czyste. Ten efekt może być osiągnięty już po pierwszym użyciu. Pumeks produkowany jest w różnych formach i kształtach jednak jego właściwości użytkowe są zawsze takie same i utrzymują się na tym samym wysokim poziomie.


Pumeksy są dostępny w różnych ślicznych kolorach i kształtach, dla mnie najwygodniejszy do stóp okazał się ten z rączką, natomiast wersja ze szczoteczką świetnie sprawdza się do czyszczenia np. rąk z silnych zabrudzeń (szczególnie w przypadku mężczyzn), polubiłam również małą okrągłą wersje, bo jest poręczna, Najmniej używałam dużego prostokątnego pumeksu, bo zwyczajnie okazał się za duży.

Pumeksy nie są mocnymi zdzierakami, raczej nie da się zrobic nimi krzywdy, są delikatne. Podczas używania np do stóp pumeks się stopniowo delikatnie ściera dzieki czemu cały czas zachowuje czystość.

Może nie są bardzo trwałe ale to też nie jest tak, że pumeks znika po dwóch użyciach ;) 

Bardzo polubiłam te pumeksy! I polecam z czystym sumieniem. Pumeksy otrzymałam od firmy I.M.P.A na spotkaniu blogerek w Chełmie ;)


A niespodzianka jest taka, że mam w domu jeszcze kilka nowiutkich pumkesów i chętnie podzielę się jednym zestawem z wami ;) Piszcie w komentarzach do 12 czerwca, czy chcecie, a ja wylosuje jedną osobę, która zgarnie zestaw :)


A Wy? Używacie pumeksów? :)

9 komentarzy:

 1. jeeeny zazdroszczę Wam, ze tak umiecie zadbać o stopy i że wam się chce... ja mam z tym takie problemy, że masakra ^^

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie dość, że spisują się dobrze to jeszcze ładnie wyglądają, no i ten kolorek! :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Jakie super. Wyglądają i na pewno spisują się świetnie

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja się chętnie zgłoszę, bo własnie miałam kupować nowy pumeks :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jakie one są piękne .. chcę, chcę, chcę :D Zgłaszam się :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń

Copyright © Make life perfect