2/06/2015 5

Walentynki- inspiracje dla par
Ostatnia propozycja walentynkowa to pomysły dla dwojga- czyli garść inspiracji jak spędzić ten dzień razem, jeśli znudziło wam się już kupowanie prezentów, zapraszam


źródło http://dyktatorstylu.pl/
Śniadanie do łóżka
Oklepane i bez fantazji ale jeśli jesteście zapracowani i nie spędzacie tego dnia razem to może warto rozpocząć go miłym akcentem. Możecie przygotować je wspólnie, prawdopodobne jest jednak że jeśli przygotuje je kobieta, to mężczyzna resztę dnia będzie myślał jak może mile zaskoczyć swoją kobietę ;)

          


Wspólny obiad/ romantyczna kolacja
To kolejny z klasyków tego święta i nie ważne czy jecie w domu, czy zdecydowaliście się zjeść na mieście warto zadbać o miłą atmosferę. Pamiętajcie jedynie, że jeśli zdecydowaliście się zjeść obiad na mieście wybierzcie dobrą restauracje, by było co wspominać, bo kebab czy frytki z pewnością nie będą sie dobrze kojarzyć ;) Niech ten dzień będzie inny niż zwykłe dni!

Jeśli jest wieczór pamiętajcie o świecach i nastroju. Ważne by sprawić sobie radość- pośmiać się i pogadać ;)

Domowe spa
Wspólna kąpiel, płatki róż, świece, a może chociaż wspólny prysznic? Brzmi banalnie?- Może więc gorący wosk do masażu?- Pięknie pachnie i jest niesamowicie relaksujący!

A jeśli wolicie spędzić ten dzień aktywnie- To może wspólna wycieczka? Spacer po parku? A może łyżwy lub narty? A jeśli pogoda będzie kapryśna zawsze możecie wybrać się na basen lub do spa ;)Kino/ teatr
To propozycja dla miłośników seansów, oczywiście w domu również można taki zorganizować, ale kina czy teatry w tym okresie organizują specjalne seanse (głównie romantyczne), więc jeśli wieczór filmowy w domu to za mało, to może fajnie by było zobaczyć coś na większym ekranie? Niektóre miejsca specjalnie dekorują na ten czas sale kinowe, a inne częstują szampanem


Mniej poważna propozycja to ubrania... Dla par! Gdzie szukać?- choćby tutaj (uwaga! ogromny wybór!)Pamiętajcie również o stronie prezent marzeń gdzie również znajdziecie mnóstwo pomysłów na spędzenie czasu razem (już od 48zł). Do wyboru m.in masaże dla dwojga, nauka nurkowania, sesja zdjeciowa, lekcje tańca, gokarty.

Piszcie czy wy planujecie coś specjalnego na ten dzień, czy pozostajecie tylko przy prezentach? A może nie obchodzicie tego święta?

5 komentarzy:

Copyright © Make life perfect