1/18/2015 10

Pierwszy raz z.... Village Candle- sampler Black Cherry


Soczysta czarna wiśnia i bogaty krem waniliowy.


Luksusowe Zapachowe Samplery pakowane są pojedynczo , aby utrzymać je świeże i z zapachem . Każdy sampler będzie roztaczał zapach w domu przez około 18 godzin. Samplery są wszechstronne i łatwe w obsłudze w dowolnym momencie.

Świece Village Candle są ręcznie robione i perfumowane prosto z Maine, USA . Każdy Sampler wykonywany jest pod ścisłą kontrolą jakości przy użyciu najbardziej intensywnych kolorów i najlepszych olejów zapachowych .

Samplery

  • Wykonane są ze 100% wosku parafinowego spożywczego
  • są małe, ale mocne w zapachu
  • Pakowane pojedynczo , aby zatrzymać zapach
  • Wykonane z najwyższej jakości olejów zapachowych
  • Wykonane z najwyższej jakości bogatych barwników
  • Maksymalne obciążenie zapachu stosowane jest we wszystkich świecach
  • Każda partia jest testowana przez rygorystyczną kontrolę jakości
  • Długi czas świecenia ok . 18 godziny
  • wspaniały prezent na każdą okazję


Sampler Village Candle nieznacznie różni się od samplerów Yankee Candle, bo jedynie estetyką etykiety.

Zapach, który opisuje wybrałam stacjonarnie i kierowałam się przede wszystkim intensywnością, bo z doświadczenia wiem, ze samplery potrafią prawie nie pachnieć. Pierwsze co niestety mnie rozczarowało to wykonanie, ponieważ knot nie był umieszczony na środku, a to podczas wypalania skutkowało nierównomiernym roztapianiem się jej.

Ale co z zapachem?
Na zapach musiałam chwilę poczekać, aż wosk dobrze się rozgrzeje (dopiero wtedy zaczął wydzielać zapach) początkowo byłam rozczarowana (pewnie dlatego że siedziałam nad nim, czekałam i czekałam i nic sie nie działo ;p) dopiero po jakichś 30min kiedy wyszłam z pokoju i ponownie wróciłam poczułam rzeczywiście naprawdę intensywnie owocowy zapach. Ma on w sobie trochę sztuczności i pachnie trochę gorzej niż na sucho ale nadal to przyjemny słodki i soczysty zapach.
A po zgaszeniu długi czas utrzymuje się w pomieszczeniu.

Podsumowując
Sampler VC mnie nie zawiódł, palił się długo (choć nierównomiernie) i przez cały czas wydzielał intensywny zapach, może nie jakiś specjalnie wyszukany (w końcu to tylko wiśnia), może nie do końca autentyczny ale słodki i przyjemny. Ach i to taki zapach który może się palić i palić, bo nie męczy i nie drażni,

Czy kupię ponownie?
w ofercie  Village Candle (np. tutaj) widzę coraz więcej coraz fajniejszych zapachów, więc podejrzewam że jeszcze na jakieś się skuszę ale może na bardziej złożone a nie tak oczywiste (jak wiśnia) aromaty :)
_______________________________________________________________________________________________________

A wy kochani znacie woski/ świece/ samplery Village Candle?

10 komentarzy:

Copyright © Make life perfect