3/18/2019 0

L'oreal ➤Skin Perfection krem do twarzy

  
Lekki, nietłusty o przyjemnej konsystencji. Na co dzień, pod makijaż, bez podrażnień. - Skin Perfection, czy aby na pewno?
"Po 1 minucie skóra jest nawilżona i wyjątkowo miękka. Po 1 tygodniu pory są widocznie zmniejszone, a skóra jest promienna. Po 1 miesiącu zaczerwienienia stają się widocznie zredukowane, skóra jest gładka, a jej struktura jednolita."

18/03/2019

Perfekcyjna skóra
L'oreal
Krem udoskonalający, czyli co? Czyli poprawiający wygląd skóry - według producenta perfekcyjnie. Ma nietłustą, lekką i szybko wchłaniającą się konsystencję w delikatnie różowym kolorze. Nada się na dzień, pod makijaż.  Dzięki jego lekkiej formule stosowanie na co dzień jest przyjemne. Nie podrażnia on skóry i nie zapycha. Skóra jest gładka, miękka i ujędrniona. A sam krem pachnie neutralnie, choć dla mnie lekko drażniąco. Co do efektów działania mam jednak więcej zastrzeżeń. Mam suchą, wrażliwą cerę, która wymaga dość konkretnego nawilżenia, tutaj tego mi brakuje. Mam wrażenie, że moja skóra potrzebuje głębszego odżywienia, a nie tylko blasku i świeżości. 
Co więcej? Krem kupimy zapakowany w ładne kartonowe opakowanie i szklany słoiczek. Całość wygląda solidnie, a słoiczek w tym różowym kolorze prezentuje się wyjątkowo fajnie.

Podsumowując, fajny krem, przystępna cena, ładny design ale słabe nawilżenie i odżywienie skóry. To wszystko powoduje, że nie do końca się polubiliśmy, choć krem sam w sobie jest przyjemny, lekki i dla osób z bezproblemową cerą może okazać sie idealny.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Make life perfect