2/05/2019 0

Karty do zdjęć ➤ Jestem w ciąży
Karty do zdjęć Jestem w ciąży to pierwsza seria kart fotograficznych do pobrania i druku. Tym razem mam dla Was karty, które pomogą utrwalić najważniejsze etapy ciąży tydzień po tygodniu! 

Dziś mam dla Was karty do zdjęć. To pierwsza seria moich karty. Tym razem są to karty, które pokazują Ważne etapy ciąży tydzień po tygodniu. S Mam nadzieję, że dzięki nim stworzycie niezwykłe zdjęcia, które staną się najpiękniejszą ciążową pamiątką. 

Przejście do pobierania umożliwia pobranie aż 13 plików w formacie A4, a więc 46 kart zawierających 9 miesięcy i 40 tygodni.
★★★

Karty do zdjęć ➤ Jestem w ciąży – do druku


JAK MOŻNA KORZYSTAĆ Z KART DO ZDJĘĆ?


★  Po kliknięciu w link możliwe bedzie pobranie 13 plików w formacie A4
★ Karty można drukować na domowej drukarce. Najlepiej drukować na sztywnym papierze o większej gramaturze ustawiając przy tym drukarkę na najlepszą jakość.
 Karty do zdjęć dostosowane są do wydruku w rozmiarze A4 (zapisane są w formacie .jpg).
 Na jednej stronie A4 umieszczone zostały 4 karty

★Karty udostępniam wyłącznie do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na ich komercyjne wykorzystanie. Nie możesz ich sprzedawać, używać w projektach komercyjnych lub modyfikować. Jeśli chce wykorzystać je w swoich projektach skontaktuj się ze mną.

 Karty do zdjęć - Jestem w ciąży

 Pobieram plik do użytku prywatnegoDziękuję za Wasze komentarze. Są one dodatkową motywacją do kolejnych wpisów. Koniecznie napiszcie co sądzicie o nowych kartach do zdjęć.

NIE WYRAŻAM ZGODY NA WYKORZYSTYWANIE MOICH PROJEKTÓW W CELACH KOMERCYJNYCH, SPRZEDAŻY I ROZPOWSZECHNIANIA.Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Make life perfect