3/03/2018 0

Świece zapachowe ➤ Dlaczego właśnie WoodWick?



Świece WoodWick zawierają wysokiej jakości mieszankę wosku sojowego oraz olejków zapachowych, zapewniających intensywny i długo utrzymujący się zapach. 

Dlaczego właśnie WoodWick?


Choć wiele osób nadal nie do końca rozumie fenomen i różnice, WoodWick to naprawdę wyjątkowe świece. Charakteryzują się przede wszystkim naturalnym, drewnianym knotem, który w trakcie palenia wydaje charakterystyczne skwierczenie przypominające strzelające w kominku drewno. Żadna inna marka świecowa do tej pory nie osiągnęła takiego efektu. Skwierczenie to ma co prawda albo swoich zwolenników, albo przeciwników ale jest wyjątkowe. Drewniany knot to nie wszystko. Świece WoodWick charakteryzują się wyjątkowym kształtem (wreszcie nie słoika), eleganckimi, drewnianymi pokrywkami, długim czasem palenia i bardzo szybkim i bezproblemowym rozpalaniem. To też za sprawą wosku sojowego, który jest bardzo miękki. Różnicę po prostu czuć! Co więcej... W ofercie marki, poza świecami w 3 rozmiarach, znajdziemy również woski, zapachy do samochodu i totalną nowość - mini świeczuszki z drewnianym knotem (dzięki niemu możemy przetestować skwierczącą moc!). Co jakiś czas na rynku pojawiają się również limitowane edycje świec - w ceramice, czy malowanym, ozdobnym szkle, o wyjątkowych kształtach.  To jednak nadal nie wszystko. Jako jedyna marka, WW w swojej ofercie posiada świece trójwarstwowe (Trilogy). 3 zapachy w 1 świecy. Czy to nie brzmi doskonale?

Fomy zapachów WoodWick

Core


Core to podstawowa forma świec w 3 rozmiarach. Przepiękny i zarazem oryginalny zapach zamknięty w szklanym naczyniu z drewnianą przykrywką. To najbogatsza gama zapachowa do wyboru. Bardzo ważnym elementem, na który powinniśmy zwrócić uwagę, jest to że każda świeca marki WoodWick, jak sama nazwa mówi za siebie, posiada drewniany knot, który podczas palenia wydaje przyjemny i relaksujący dźwięk skwierczącego drewna, dźwięk zupełnie jak z ogniska czy domowego kominka.

Duża Świeca W Szkle: do 175 godzin
Średnia Świeca w Szkle: do 100 godzin
Mała świeca w Szkle: do 40 godzin

Trilogy

Znalezione obrazy dla zapytania woodwick trilogy

Seria Trilogy to z kolei kompozycja 3 różnych zapachów w jednej świecy. Występują one w dużych i średnich słojach.  Podczas wypalania uwalniają trzy przepiękne różniące się od siebie zapachy. Kompozycje te dobrane zostały tak aby pasowały do sibeie i tworzyły kompletną całość. Dzięki temu świece mają rozpalać nasze zmysły, a jednocześnie nie pozwolić się znudzić jedną nutą zapachową. 

Gallerie


Seria Gallerie to świece w eleganckich, kolorowych, metalowych naczyniach - puszkach. Jeśli akurat nie po drodze Wam bezbarwne szkło, to zawsze można postawić na trochę więcej wzoru i koloru. Nawet te świece w kolorowych puszkach posiadają drewniany knot, który podczas palenia skwierczy.

Świeca Gallerie: do 60 godzin

Heartwick 


Seria Heartwick to niesamowicie piękne świece zamknięte w dużych i eleganckich szklanych lub ceramicznych naczyniach w kształcie elipsy. Zakryte są drewnianą pokrywką, a ich knot jest wyjątkowo długi. Ten knot pali się po prostu... spektakularnie. Te świece genialnie wyglądają na stołach. Ich kształt i sposób wypalania zaskoczy każdego, ta świeca stanowi piękną ozdobę dla domu i zachwyca gości. 

Podobny obraz

Wax melt

Znalezione obrazy dla zapytania woodwick woski



Woski zapachowe WoodWick to idealny pomysł na aromatyzowanie wnętrz i wypróbowanie zapachu. W opakowaniu znajduje się łatwo łamiący i nie kruszący się wosk w kształcie klepsydry. Idealne do zastosowania w standardowych kominkach zapachowych i podgrzewaczach. 





Woski Zapachowe: do 10 godzin


Petit


Małe świece zapachowe Petite to znakomity sposób, aby wypróbować zapachy WoodWick i ich skwierczący knot. Idealne do dekoracji stołu, tworzą kojącą atmosferę podczas wspólnych spotkań z bliskimi. 

Zasady palenia świec


➤ Świece WoodWick powinny być palone przez 3-4 godzin za każdym razem – pozwoli to, aby wosk roztopił się do brzegu słoika, a w przyszłości nie tunelował.

 Długość knota nie powinna przekraczać ok. 3-4mm. W tym celu po wystygnięciu świecy i przed ponownym jej użyciem należy delikatnie odłamać wypaloną część knota przy użyciu np. papierowego ręcznika. Zapobiegnie to kopceniu się świecy.
➤ Jako podkładkę pod świecę możesz wykorzystać jej drewnianą pokrywkę.
➤ Świece (nie tylko WW) nie lubią przeciągów.
➤ Dbaj również o czystość świecy. Usuwaj wszelkie zanieczyszczenia takie jak resztki zapałek, spalonego knota                                                                                              

Pojawiające się problemy...

  • Tunelowanie 
Klasyczny przypadek niewłaściwego użytkowania świecy. Powodem tego procesu jest zbyt krótkie palenie, nie pozwalające na prawidłowe roztopienie się wosku do brzegów słoika. Proces ten jest bardzo trudny do odwrócenia, dlatego tak ważne jest palenie świecy przez 3 – 4 godziny za każdym razem.
  • Kopcenie
Wynika zazwyczaj ze zbyt dużej długości drewnianego knota. Wystarczy go przyciąć, a najczęściej delikatnie ukruszyć.
Ważne jest aby nie stawiać świecy w miejscach, w których mogą narażone być na przeciągi, takich jak korytarze, miejsca przy oknie czy wywietrznikach. 
                 



Zdjęcia pochodzą ze strony sklepu: icandle

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Make life perfect