3/31/2018 0

Przydatne aplikacje ciążowe ➤ App Store


Najlepsze aplikacje ciążowe przetestowane przez przyszłą mamę- pomogły mi śledzić postępy ciąży, rozwój dziecka, a czasem nawet uspokoić nerwy.  

Hi Mommy!
Zdecydowanie moja ulubiona aplikacja. Różni się od tych najpopularniejszych, w których znajdziemy informację o tygodniach i rozwoju maluszka. Tutaj każdego dnia, przez 40 tygodni ciąży, otrzymacie nową, krótką informację. O ciąży, o maluszku... To taka miła niespodzianka każdego dnia. Co ciekawe, nie można nic podejrzeć w przód, więc musisz czekać z niecierpliwością na kolejny dzień :D 

Tydzień 26 dzień 5
Twoja macica jest wielkości dyni!

Tydzień 28 dzień 7
Zostało jeszcze około 11 tygodni. Czas zacząć powoli odliczanie. Gotowa na zmianę życia na lepsze? Nie mogę się doczekać kiedy się zobaczymy!


Dzięki przyjaznej szacie graficznej, aplikacja nie jest nudna. Krótkie wiadomości bywają niekiedy bardzo rozczulające jak np. w 33 tygodniu, dowiadujemy się że maluszek jest już bardzo duży i mu ciasno. 


Aplikacja jest bezpłatna, dostępna w Google Play oraz App Store. Moja ciąża - eDziecko.pl


"Aplikacja „Moja ciąża” przeprowadzi Cię przez niezwykły czas ciąży: od pierwszych dni aż do porodu. Tydzień po tygodniu, we wszystkich trzech trymestrach możesz na nią liczyć. Zawiera praktyczne porady ciążowe, filmy, zdjęcia i funkcje pomagające na bieżąco obserwować rozwój Twojego dziecka. Dowiesz się o czym świadczą sygnały wysyłane przez Twój organizm w trakcie ciąży. Przyjemny interfejs sprawi, że korzystanie z aplikacji będzie naprawdę łatwe i przyjemne.


Dzięki tej aplikacji jestem na bieżąco z tygodniami ciąży i rozwojem mojego dziecka. Szczególnie na początku ciąży była mi bardzo pomocna. Zawiera nie tylko informacje o rozwoju dziecka, ale także o zmianach w organizmie mamy. A ponadto przypomina o badaniach, które należy wykonać. Aplikacja wyposażona jest w opis i ostrzeżenia np. o anemii, które pojawiają się w odpowiednich tygodniach lub dniach. Dodatkowo ma przyjemną szatę graficzną, wyposażona jest w wiele ciekawych funkcji tj. kalkulator wagi, organizer, imiennik. 

Baby AppKalendarz ciąży. W kalendarzu ciąży znajdziesz praktyczne porady na każdy tydzień ciąży, informacje, co dzieje się z Tobą i Twoim maleństwem. Z aplikacją nie zapomnisz o obowiązkowych i nieobowiązkowych badaniach. Na każdy tydzień ciąży przygotowaliśmy dla Ciebie specjalną poradę, która przygotuje Cię do porodu już od pierwszych tygodni.

To kolejny kalendarz ciąży, do którego zaglądałam przez okres ciąży. Podoba mi się jej prosty interfejs. Poza tym, to aplikacja, która zawiera to samo co poprzednia aplikacja. Informacje o rozwoju dziecka, zmianach w organizmie mamy oraz porady i wskazówki dotyczące m.in badań. Przypomina o niezbędnych badaniach, pomaga kontrolować wagę, odlicza dni do porodu. Aplikacja została także wyposażona w słowniczek terminów ciążowo-porodowych, dzięki czemu możemy poznać najważniejsze pojęcia związane z ciążą i macierzyństwem.Kicks Count / Baby Kicks Monitor


Kolejne dwie aplikacje przydały mi się w ostatnich tygodniach ciąży. Nie miałam cierpliwości do rozpisywania i liczenia kreseczek na kartce, więc ruchy liczyłam z pomocą aplikacji. Jedno kliknięcie- jeden ruch. Pod ręką statystyki, godziny i wszystko co niezbędne. Używałam obu, obie uważam za bardzo podobne i równie dobre. Ostatecznie całą historię zapisaną mam w aplikacji Baby Kicks.

Lil Pics

Lil Pics to aplikacja służąca obróbce ciążowych zdjęć, nie tylko tych z brzuszkiem. W sklepie App Store jest ich mnóstwo, ale ja korzystałam jedynie z tej. Była dla mnie najbardziej intuicyjna, najszybsza, najprostsza a jednocześnie zawiera to co było mi niezbędne. Proste elementy, duży wybór czcionek, kolorów i filtrów. Mnóstwo darmowych naklejek, które w innych aplikacjach były płatne.

Świetnie sprawdzi się również już po narodzinach dzidziusia, więc nie zamierzam jej szybko usunąć ;)Aplikacja jest darmowa, dostępna w App Store. Dodatkowe naklejki można dokupić.Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Make life perfect