2/16/2018 0

WoodWick ➤ Bakery Cupcake i jej skwierczący knot


Idealna nie tylko na walentynkowy wieczór czy kolację przy świecach we dwoje. Umili Ci nie jeden wieczór i nie da o sobie zapomnieć... Bakery Cupcake - WoodWick.


Słodka uczta – wilgotne, żółte ciasto ozdobione maślanym kremem


Kolekcja Hearthwick to długi, tańczący płomień, komfort domowego kominka oraz kojące skwierczenie świec o eleganckim, eliptycznym kształcie. Świece zapachowe WoodWick® posiadają specjalnie zaprojektowany naturalny, drewniany knot. Dzięki temu, wydają one kojący dźwięk przypominający skwierczenie drewna w domowym kominku. paląc się przy tym długo, równo i czysto. 
To świeca pochodząca z limitowanej edycji z 2017 roku w specjalnym walentynkowym wydaniu. Tradycyjne szkło, zastąpiono tutaj ceramiką, a charakterystyczny kształt elipsy zyskał ciekawą formę serca. Oczywiście zachowano typowy dla produktów WoodWick drewniany, długi knot. Podczas palenia skwierczy, imitując odgłos palonego drewna. Aromat Bakery Cupcake, nadal dostępny jest w sprzedaży, w tradycyjnej formie świec i wosków. To zapach świeżo upieczonego maślanego ciasta. Bardzo słodkiego, momentami mdlącego. Mocą zaskoczył mnie nie na żarty, bo mało tego, że jest wyczuwalny już po kilku minutach to również doskonale radzi sobie w dużych przestrzeniach. A i czuć go jeszcze następnego dnia. Jak tylko wosk roztopi się do ścianek świecy, natychmiast ją gaszę, bo moc ma zabójczą. 
To idealny zapach dla łasuchów i miłośników świecowych słodkości, takich od których aż czasem boli głowa. ;) 


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Make life perfect