2/10/2018 0

Elite Models ➤ szczotka do delikatnego rozczesywania


Szczotka Elite Models bez wątpienia kojarzy się z oryginalnym Tangle Teezerem. Czy jednak jest w stanie dorównać oryginałowi? A może jest w stanie go zastąpić?


Poddaj się metalicznemu trendowi! Elite Models przedstawia zestaw Elite in the city. Szczotka zapewnia delikatne rozczesywanie każdego rodzaju włosów. Igły różnej wielkości umożliwiają delikatne rozczesywanie włosów suchych, jak i mokrych.


Szczotka Elite już na pierwszy rzut oka jest mniejsza od oryginału. Niestety również dużo gorzej leży w dłoni, a operowanie nią bywa naprawdę męczące. Metaliczny materiał, a raczej zwykły plastik z którego jest wykonana nie jest najwyższej jakości, bardzo szybko pojawiają się na nim zarysowania i zadrapania. W zasadzie wygląda ładnie jedynie w opakowaniu... A szkoda, bo ten złoty kolor naprawdę mi się spodobał!

Szczotka jest niewielka, lekka, idealna do torebki. Niestety... Z rozczesywaniem moich włosów (cienkie i rzadkie) nie radzi sobie kompletnie... Nieco lepiej jest kiedy są mokre, ale wtedy wolę jej unikać.  Sztywno sunie po włosach i je szarpie. W żadnym stopniu nie można jej porównać do Tangle Teezer'a. Nie sprawdziła się, ot co.

Włoski, a w zasadzie szpilki, choć różnej długości wcale nie chwytały moich włosów. Są sztywne i mało przyjemne, zamiast masować - mocno drapały skórę głowy. 
Dostępna w... Rossmann
Cena w zestawie z gumkami do włosów i naszyjnikiem ok 30zł.

P.S. Gumki w tym zestawie to jedyna rzecz, którą używam do dziś. Są świetne!
A Ty? Masz swoją ulubioną szczotkę do włosów?Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Make life perfect