2/22/2018 0

Delia ➤ Kule do kąpieli brzoskwinia, jabłko, mleko i miód


Kąpielowy umilacz rodem z mlecznej krainy. Podobno czyni kąpiel niesamowitą przygodę, więc zanurzam się w tej kąpieli i... zapraszam na recenzję.

   
Przyjemność, pielęgnacja i zabawa rodem z „mlecznej krainy"
  • Musujące kule do kąpieli o magicznych aromatach
  • Zanurzone w ciepłej wodzie, czynią kąpiel niesamowitą przygodą
  • Musują, nadają wodzie piękne kolory, relaksują zmysły
  • W zależności od nastroju, możesz wybrać zapach: kojące mleko i miód, aromatyczne karmelowe jabłko czy energetyzującą brzoskwinię z mango
  • Poczuj radość płynącą z „mlecznych" kosmetyków10/10/2013

Popłynęłam...
Delia
Kule Delia to typowo "sodowe" kule o bardzo sypkiej konsystencji. W zasadzie rozsypują się już w rękach. W przeciwieństwie do bomb z Lush'a, nie są tak przyjemnie zbite i mokre. Nie mają właściwości nawilżających ani zmiękczających wodę. Po wrzuceniu do wody poza musowaniem na początku i zabarwieniem wody niestety nie wiele robią. Zapachy, choć z pozoru przyjemne i intensywne, są wyczuwalne jedynie na początku, nie unoszą się już podczas kąpieli. Kule te nie wytwarzają również piany, przez co kąpiel nie jest aż tak przyjemna. 
Niestety zabrakło mi tej zabawy i przygody o której przekonuje producent. Zero efektów, zero piany i zero działania... Rozkoszne zapachy nie zdziałały tu wiele. Kąpiel bez piany, to żadna atrakcja.

Mimo niskiej ceny i cudnych zapachów nie dałabym się namówić na kolejny raz.


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Make life perfect