11/01/2017 0

Makeup Revolution ➤ Molten Chocolate ➤ Szminka w płynie ➤ Dipped / Salted Caramel
Molten Chocolate- Makeup Revolution to płynne pomadki w intensywnych, żywych kolorach. Nadają ustom blasku, a dzięki konsystencji błyszczyku ich aplikacja jest banalnie prosta.


  
Makeup Revolution Molten Chocolate Szminka w Płynie Heart Chocolate:
  • szminka w płynie, która nadaje intensywnego koloru
  • błyszczy się i posiada konsystencję błyszczyku
  • posiada łatwy w aplikacji dozownik
  • zawiera witaminę E, która nawilża usta
Lip Lava - szminka w płynie od Makeup Revolution, która nadaje ustom intensywnego koloru. Nawilża usta oraz odżywia je dzięki zawartej w niej witaminie E. Posiada wygodny dozownik, dzięki któremu z łatwością pomalujesz usta.

Konsystencja/ Trwałość

Pomadki Molten Chocolate mają błyszczące formuły, które łatwo się aplikują, ale na ustach są niestety równie nie trwałe co błyszczyki. Wymagają zadbanych ust, bo mogą podkreślać suche skórki i wchodzić w załamania. Nie do końca się z nimi polubiłam mimo intensywnego koloru.


Kolor

Dwa kolory, które tym razem miałam okazję testować to odcienie brzoskwini. Dipped oraz Salted Caramel. Są dobrze napigmentowane i mają błyszczące wykończenie. Niestety ciężko jest mi je obiektywnie ocenić, bo odcienie brzoskwini i pomarańczy prezentują się na moich ustach tragicznie. 


Opakowanie

Posiadałam już kilka pomadek Lip Lava w identycznych opakowaniach. Jedno z nich było uszkodzone. Te dwa całe szczęście działają bez zarzutu. Aplikator w postaci gąbeczki po naciśnięciu opakowania wypełnia się kolorem. Gąbeczka jest w miarę sztywna dzięki czemu aplikacja szminki jest precyzyjna. To czego nie lubię w tych opakowaniach to tego, że już po otwarciu opakowania ma się wrażenie że jest puste, ponieważ wewnątrz jest tyle powietrza. Sam jednak design opakowań bardzo mi sie podoba, a kolory odpowiadają tym wewnątrz ;)

Cena/ Dostępność

ok. 13- 15zł - sklepy internetowe

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Make life perfect