8/12/2017 0

Yankee Candle ➤ Fall In Love Q3 #2


Druga część jesiennej, aromatycznej kolekcji Fall In Love. Jeżyny w towarzystwie figi oraz szafran z nutami wanilii i bursztynu.


➤ Mulberry & Fig Delight

 Przepyszna garść świeżych jagód, malin i jeżyn w towarzystwie słodkich fig, moreli i brzoskwiń, to zdecydowanie wspaniały dodatek do jesiennego popołudnia.To zapach aromatyczny i z pewnością bardzo słodki. Typowo owocowy umilacz, który nie musi zachwycać ale sprawia słodką przyjemność podczas palenia. Z jednej strony nudny i przewidywalny z drugiej intrygujący. Podejrzewam, że moc może mieć niezłą!➤ Vibrant Saffron

Odkryj ten niezwykły aromat pełen ciepła wydobywającego się z nut wanilii, bursztynu i cynamonu, któremu energii dodaje aromatyczny szafran, a lekkości cytrusowe nuty bergamotki.


Wytrawny charakterystyczny zapach, który nie spodoba się każdemu. Mieszanka szafranu, bergamotki w połączeniu ze słodyczą wanilii i bursztynu tworzy bardzo ciekawą orientalną mieszankę. To ostry zapach, który może kojarzyć się z kadzidłem. Jest wyrazisty, pikantny i z pewnością mało uniwersalny. Chwilami dusi jak za mocne perfumy. 


Znalezione obrazy dla zapytania fall in love q3 yankee


Może Cię zainteresuje...?Część 1 Kolekcji Fall In Love                                       Nowości jesień - zima                                     Zapowiedź Cookie Swap Collection
Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Make life perfect