7/01/2017 0

Yankee Candle ➤ Wild Mint


Świeżo zebrane liście dzikiej mięty – cierpkie, orzeźwiające, chłodne - Yankee Candle, zapach z kolekcji Q1 2017Nuty zapachowe:
- nuty głowy: liść dzikiej mięty, liść mięty zielonej
- nuty serca: świeża mięta pieprzowa
- nuty bazy: piżmo, drzewo sandałowe


Wyobraźcie sobie upalny dzień, zimną wodę w dzbanku z cytryną i świeże rozgniecione liście mięty...  Brzmi ciekawie? Już na wyciągnięcie ręki! 
Zapach mięty uwielbiam od zawsze. Jej aromat działa na mnie kojąco, a jednocześnie przynosi orzeźwienie. Nie mogłam przejść obojętnie obok tego aromatu. Tym bardziej, że Wild Mint pachnie jak najprawdziwsza mięta, zerwana prosto z ogródka. Zapach jest świeży i orzeźwiający, ma idealną moc. Roztopiony wieczorem ułatwia zasypianie i uspokaja, a w ciągu dnia przynosi upragnione orzeźwienie. Doskonały podczas letnich upałów! Jego idealnie wyważona moc sprawia, że nie zabija on intensywnością, a jest dobrze wyczuwalny. 
Choć pierwsze wrażenie robi różne, a jego kompozycja zdaje się być prosta, to piżmo i drzewo sandałowe, które stanowią bazę zapachu dodają temu zapachowi delikatnej słodyczy, która ujawnia się dopiero w miarę długości palenia wosku.
Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Make life perfect