7/25/2017 0

Yankee Candle ➤ Najnowsza kolekcja ➤ Fall In Love Q3

Yankee Candle Fall In Love Q3Zakochaj się w jesieni dzięki najnowszej kolekcji Yankee Candle Fall in Love. Te zapachy otulą Cię ciepłą mieszanką rozgrzewających przypraw i dojrzałych owoców. Idealne na chłodniejsze letnie wieczory!F
all in love collection


➤ Warm Cashmere

Owiń się, tym pełnym zmysłowego sandałowca i paczuli, wzbogaconym o pikanterię kardamonu i słodką pomarańczę zapachem, niczym kaszmirowym szalem w chłodny jesienny dzień.

To propozycja, która wreszcie trafi do szerszego grona odbiorców. Zmysłowa, ciepła mieszanka podbita pikantnymi tonami kardamonu robi wrażenie już na sucho. Zapach jest uniwersalny, lekki w pewnym tego słowa znaczeniu. Idealny na jesienne dni pod kocem z kubkiem ciepłej herbaty. Kojarzy mi się tak miło, czysto, domowo. Dla mnie istotne jest, że nie czuć w nim świeżych typowo praniowych, bawełnianych nut. No, klasa!
Yankee Candle Fall In Love Q3

➤ Autumn Glow

Ten wypełniony jesiennym powietrzem zapach, bogaty w cytrusowo – ziołowe nuty i osadzony na zmysłowej ambrze, będzie krążył wokół Was, jak powoli opadający z drzewa liść.

To bardzo ciepła, aromatyczna propozycja, która kojarzy mi się z wczesną jesienią, spadającymi liśćmi i jeszcze ciepłym letnim słońcem. Już na sucho w tle wyczuwalne są zioła ale to wszystko i tak zdaje się być słodkie i otulające.


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Make life perfect