5/18/2017 0

Yankee Candle ➤ Najnowsza kolekcja ➤ Viva Havana Q2


Zaproś do siebie kubańską atmosferę pełną kolorowych i aromatycznych zapachów! Zanurz się w malowniczym i tętniącym życiem mieście odkrywając 4 nowe zapachy z kolekcji Viva! Havana.

To iście wakacyjna kolekcja inspirowana kolorami, zapachami i tętniącą życiem stolicą Kuby. Chodźcie i poznajcie ze mną te zapachy bliżej :) 

Znalezione obrazy dla zapytania yankee candle viva havana

Kusząca mieszanka korzennych przypraw, drzewa sandałowego i słodkiej wanilii - przywodzi na myśl klimat niezwykłej Hawany.Viva Havana to bardzo ciepły i słoneczny zapach w którym obok korzennych przypraw: cynamonu, imbiru i goździków dominuje słodki zapach drzewa sandałowego i bursztynu. Całości nadaje charakterna orientalna nuta oud. Kompozycja Viva Havana jest bardzo złożona, niebanalna i nieprzewidywalna. Po pierwszym powąchaniu wyraźnie czułam w nim znane nuty z Honey Glow i Oud Oasis. W paleniu jednak całość jest mniej orientalna, bardziej ciepła i przyjemna. Z pewnością też nie można tej mieszance odmówić mocy!

Zapach pysznej, soczystej i dojrzałej guawy połączonej ze słodyczą tropikalnych owoców.Delicious Guava to typowo owocowy zapach. Na sucho delikatny i mało wyczuwalny, w paleniu zaś killer! Intensywnie owocowy i mocno orzeźwiający. W zapachu czuć wyraźnie mango i słodką brzoskwinię z nutą marakuji. W tle wysuwają się świeże nuty cytrusów i bergamotki. To połączenie, które pokochają fani owocowych tartaletek. I choć całość jest mocno przewidywalna, może nieco nudna to bardzo przyjemna.   


Cuban Mojito to według producenta schłodzona mieszanka mięty i limonki, orzeźwiająca niczym zimny drink w upalny dzień.


Cuban Mojito to zaś zapach w którym wyczuwam nuty zbliżone do zapachu Vanilla Lime. Mojito jest mniej słodkie, bardziej świeże i rześkie ale to nie są nuty, które w pomieszczeniu mnie zachwycają. Zapach niestety bardziej przypomina mi płyn do naczyń niż orzeźwiającego drinka. Moc w kierunku średniej.

Tobacco Flower to według producenta słodko-pikantny, drzewny aromat kwiatu tytoniu.
Tobacco Flower to intrygujący zapach kwiatów z nutą tytoniu. Niestety w paleniu na pierwszy plan wyłania się gryząca nuta anyżu i ostra nuta tytoniu co powoduje, że subtelny zapach kwiatów znika gdzieś daleko. 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Make life perfect