4/09/2017 0

Podsumowanie ➤ Luty, MarzecKolejne piękne momenty, tym razem na przestrzeni dwóch miesięcy. Zobaczcie co się u mnie działo i co nowego znalazło miejsce w mojej kosmetyczce :)

ZakupyDuńska sztuka Szczęścia


Okładka - to fakt, jest piękna i cieszy oko. A książkę... Zamówiłam w ciemno, przez internet i to był pierwszy błąd. Treści jest jak na lekarstwo, a marginesy ogromne. Ładne, sielskie zdjęcia, czasem fajny cytat. Jakiś przepis, rada ale tak na prawdę ta książka nie wnosi nic. Jej przeczytanie zajeło mi jeden wieczór i szczerze poczułam się rozczarowana. O samej filozofii Hygge, czy Danii nie przeczytałam nic zaskakującego. 
Nie jest to ani poradnik ani w zasadzie nie wiem co to jest.
Przez całą książkę czytam, że Hygge to... rodzina, świeczki, wełniany koc, bliskość, jedzenie... Serio ? To wszystko potrzebuje mieć swoją nazwę? 
Liczyłam po prostu na coś innego, bo idea Hygge sama w sobie jest czymś bardzo miłym ;)


Dziewczyna z Pociągu

Nie oczekiwałam wiele - recenzje, które czytałam były skrajnie dobre lub złe, ale ciekawość nie pozwoliła mi przejść obojętnie. Nie jest to wielkie dzieło napisane pięknym językiem, ani fascynująca historia. A mimo to nie mogłam przestać jej czytać i z niecierpliwością przerzucałam kolejne kartki.

Współprace

Rossmann


Shinybox


U.R.O.KEveline


Spotkanie w Portofino


Walentynki można spędzać na wiele sposobów, ale jak przystało na blogerki, postanowiłyśmy je spędzić w sobotnie popołudnie w swoim towarzystwie. I znów mogłam nagadać się z... czarnulkaakiciamakeupart, mazgooesy.floresy.fantasmagoriewodcieniachfioletu, minimalistka


Marzec

Zakupy


Współpraca

Shiny Box
Farmona


Marion
Kazimierz
Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Make life perfect