3/03/2017 0

Yankee Candle ➤ Najnowsza kolekcja ➤ Coastal LivingZapraszam Was na kolejną zapachową podróż wśród lekkich jak wiosenne powietrze i świeżych jak morska bryza zapachów, które mam nadzieję zwiastują już nadejście wiosny. 


Kolekcja Coastal Living jest jak spacer nad oceanem w ciepły letni dzień, gdzie zapach morskiej bryzy miesza się z kwitnącymi kwiatami i gorącym piaskiem .


Wiosna/Lato 2017


DRIFTWOOD 

Fresh - Świeży zapach słonego piasku i unoszonego na falach drewna z odrobiną eukaliptusa, lilii wodnej i cedru
Top: Waterlily, Sea Salt Middle: Driftwood, Eucalyptus Base: Tobka Bean, Crisp Cedar
➤ Czekałam na ten zapach z niecierpliwością. Uwielbiam męskie, ciężkie i "dziwne" zapachy, które nie są oczywiste. Ten zapach okazał się jednak mniej męski niż sobie wyobrażałam, bardziej świeży i niestety z dość mocno wyczuwalną nutą eukaliptusa. Gdzieś w tle przebijają się nuty drzewa i perfum. Myślę, że to całkiem ciekawa propozycja, która ma swój niepowtarzalny charakterek.


GARDEN BY THE SEA 


Floral - Delikatny kwiatowy zapach łączący nuty fiołka, peonii, frezji i lotosu z oceanicznymi akordami
Top: Violet Leaf, Peony Middle: Muguet, Sea Thrift, Freesia, Water Lotus Base: White Amber, Sensual Musks➤ Mój słodko- kwaśny, delikatnie kwiatowy faworyt kolekcji CL. Mam nadzieję, że w paleniu mnie nie rozczaruje bo pachnie pięknie. Tak lekko, wiosennie i dziewczęco! Ahh! 


SEA AIR 

Fresh - Odświeżająca jak morska bryza kompozycja łączy zapachy morskiej wody, 
słonego oceanicznego powietrza, róż, cyklamenów i drewna sandałowego
Top: Sea Water, Salty Ocean Air Middle: White Cyclamen, Rose, Beach Flower Base: Sandalwood


➤ Świeży, morski aromat przełamany słodyczą. Trochę mydlany, trochę oczywisty, nieco zbliżony do Oceanside, z rodzaju Turquoise Sky, a nawet wyczuwam w nim odrobinę słodkiej świeżości FLuffy Towels. Ładny ale to nie moje nuty zapachowe.  

COASTAL LIVING 

Fresh - Intrygujący słodko-słony koktajl łączący zapachy soli morskiej, 
lawendy i nadmorskich kwiatów z mchem i koralowym piżmem.
Top: Sea Salt Middle: Lavender, Marine Flower  Base: Moss, Coral Musk➤ Coastal jest dla mnie największa zagadką tej kolekcji. Nadal nie potrafię powiedzieć czym pachnie. Najbardziej kojarzy mi się z zapachem Rainy Day Kringle Candle ale to nadal nie to. W tym zapachu jest więcej słodyczy. Aromat jest mokry, rześki i całkiem przyjemny :)Wpadło Wam coś w oko?


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Make life perfect