3/14/2017 0

Rimmel ➤ SuperCurler ➤ tusz do rzęs


Nowa maskara Rimmel to rewolucja w podkręcaniu rzęs! Maskara i zalotka w jednym!  Pierwsza maskara Rimmla, która zwiększa objętość rzęs zapewniając im SUPER podkręcenie przez CAŁY DZIEŃ! Przełomowa formulacja, która zapewnia podniesienie rzęs nawet do 90° - Efekt utrzymuje się do 24 godzin! Zaokrąglona szczoteczka (z włókna) równomiernie nakłada tusz, kształtując idealnie podkręcone rzęsy.

Mascara Rimmel świetnie wydłuża rzęsy, ale przede wszystkim doskonale rozczesuje nawet te najkrótsze. Nie skleja i nie pozostawia grudek. Nie daje efektu pogrubionych rzęs, przede wszystkim rozczesuje, wydłuża i delikatnie podkręca.
Kolor jest czarny ale nie kruczoczarny. Efekt nie jest przerysowany i sztuczny. Mascara nie odbija się na powiekach, bardzo szybko zastyga, a w ciągu dnia nie kruszy się i nie rozmazuje.
Ma idealnej gęstości konsystencję już od pierwszego użycia.
Świetnie wyprofilowana, charakterystycznie zaokrąglona. Doskonale chwyta i rozczesuje nawet najkrótsze rzęsy. To pierwsza mascara, po której siegnełam zaraz po zdjęciu przedłużanych rzęs (a były wtedy mocno zniszczone i przerzedzone). Doskonale radziła sobie z wyciągnięciem ich.

        Grubiutkie, okrąglutkie, wygodne i co tu dużo mówić - standardowe.                            Cena 32,90 Rossmann

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Make life perfect