1/21/2017 0

Yankee Candle ➤ Olive Thyme


Świeży, ziołowy aromat znad Morza Śródziemnego zawierający oliwki, cytrusy i piżmo. Poznajcie - Olive Thyme Yankee Candle
10/10/2013
Olive Thyme 
Yankee Candle
Nie wiem jak wyobrażacie sobie zapach oliwek i tymianku, ale jak się okazało ja wyobrażałam go sobie zupełnie inaczej. Zapach wosku dla mnie nie ma nic wspólnego z oliwkami, ale nie wykluczam, że może wynika to z tego, że nie znam zapachu świeżych oliwek. Sam w sobie po pierwsze jest bardzo intensywny (na prawdę nie mogę o tym nie wspomnieć), a po drugie bardzo świeży.  I ta świeżość dla mnie to połączenie cytryny z ziołami. Taki typowo zielony zapach. Wydawałoby się więc że będzie idealny do kuchni? Sama nie wiem. Nie jestem zwolenniczką palenia konkretnych zapachów, w konkretnych pomieszczeniach ;)
Dla mnie to intensywniejsza wersja wycofanego już Child's Wish. Bez obaw warto zaryzykować, bo nie jest to typowo przyprawowy, nieznośny zapach - to zapach czysty i świeży. Mi kojarzy się z wiosną, z zapachem zielarni, i ekologicznych kosmetyków.
3/5Wielu znam przeciwników tego zapachu, mówią że śmierdzi, że dusi, że oliwa, a dla mnie przygoda z tym zapachem wcale nie była nie udana. Ba! Była nawet całkiem przyjemnym, fajnym doświadczeniem. Chętnie poznam Wasze opinie! 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Make life perfect