1/03/2017 0

Ulubieńcy grudnia


Kolejny miesiąc, kolejne podsumowanie, kolejni ulubieńcy. Tych kosmetycznych wyjątkowo mało ale są inni, bo przecież nie tylko kosmetykami kobieta żyje! ;)


03/01/2017

Święta, święta i...?
Grudzień
Skoro inne miesiące mają ulubieńców to czemu grudzień ma nie mieć, na ulubieńców roku, jeszcze przyjdzie czas!
Grudzień to z jednej strony miesiąc wytężonej pracy przed końcem roku, z drugiej strony czas dla rodziny, święta i wieczory pod kocem, aż w końcu huczna impreza Sylwestrowa i powitanie nowego roku. Każdy się chyba ze mną zgodzi, że miesiąc ten zawsze upływa wyjątkowo szybko. W tym roku w zasadzie nie zdążyłam nawet posłuchać zbyt wiele kolęd. Grudzień był dla mnie miesiącem bardzo wytężonej pracy nie tylko na uczelni ale przede wszystkim w związku z blogmasem ;) 

Gdzieś pomiędzy uczelnią, pracą, blogiem, a przygotowaniami do Świąt kompletnie zabrakło mi czasu dla siebie. Na ukochaną jakże pielęgnację, kąpiele i maseczki. Za to już nadrabiam ;) Ulubieńców tym razem garstka ale skoro tak się stało to bezsensem byłoby ich szukanie na siłę! Enjoy!Linki

➤ Najlepsze świąteczne reklamy
➤ Trendy w 2016 roku
➤ Najbardziej nadużywane dźwięki w filmach
➤ Podlinkowała ten test na typ osobowości ostatnio One Little Smile ale muszę go zapisać i u siebie co by mi nie zaginął w czeluściach internetu. Sprawdźcie :)


Instagram

➤ domsli22 - Tak przytulnie jak nigdzie indziej!


➤ martidamska


Kosmetyk

Odżywka GlySkinCare - zaskoczyła mnie totalnie. Bo po pierwsze przekonałam się do intensywnego zapachu kokosa, a po drugie ona naprawdę działa świetnie na moje włosy.

➤ I po raz kolejny powinnam wspomnieć o masełku Soap& Glory ale pojawiło się w ulubieńcach już co najmniej 2 razy, więc odpuszczę. Możecie się spodziewać, że w ulubieńcach roku o nim nie zapomnę. Uwielbiam! 

Gly Skin Care ➤ Odżywka do włosów z olejem kokosowym

Zapach


Soft Blanket - nie sądziłam, że będę palić go w święta mając tyle cudownych świątecznych zapachów, a jednak. Miś to dla mnie pewniak jakich mało.

Nutcracker - dziadek do orzechów niedawno zaliczył debiut. Na pewno poczeka jeszcze na kolejne święta, bo go uwielbiam!
MiejsceDobre miejsce jeśli jesteś z Lublina lubisz makarony albo pizzę. Jedno i drugie smakuje tam świetnie. Miejsce znam stosunkowo długo ale chyba nigdy nie wspomniałam.
Muzyka

➤ Zimowa playlista


Blog


I na koniec grudniowe, ulubione...

Choinka, kubek i ciepły koc!
Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Make life perfect