12/23/2016 0

Świąteczny manicure + inspiracje #6



Wigilia już jutro! Potrawy prawie gotowe, dom prawie posprzątany, czas więc pomyśleć nad wyjątkowym świątecznym manicure. Postanowiłam Wam ułatwić, przedstawiając świąteczne inspiracje!

BIEL I CZERŃ


To mój wybór na tegoroczne święta. Chyba już trochę chciałam odetchnąć od złota, czerwieni i zieleni. Postawiłam na totalnie prosty manicure ze świątecznym akcentem. Nie wyszło idealnie ale niestety moje paznokcie nie są zbyt reprezentacyjne ;)



CZERWIEŃ I BORDO


Klasyka, na którą decyduje się zdecydowana większość. Czerwień jest elegancka, ponadczasowa i bardzo uniwersalna. Prezentuje się doskonale ze złotem, bielą i zielenią.
Czerwień nosiłam cały grudzień :)


ZIELEŃ


Według mnie najmniej uniwersalny kolor. Trzeba się postarać aby wyglądał ładnie i elegancko. I choć w teorii wygląda świetnie, to na moich paznokciach nigdy dobrze nie wygląda. Co sądzicie? 

GRANAT


Jeden z moich tegorocznych hitów. Nosiłam go w tym roku wyjątkowo często. W połączeniu ze srebrem i bielą, a nawet złotem wygląda niesamowicie. 
A krajobrazy w odcieniach niebieskiego skradły moje serce!


 PASTELE


Choć kojarzą się letnio, wiosennie i lekko okazuje się, że nawet zimą potrafią wyglądać bardzo świątecznie i efektownie. Jestem na tak!



 NUDE


Klasyka zawsze wygląda dobrze. Tym razem z odrobiną koloru.





Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Make life perfect