11/18/2016 0

Yankee Candle ➤ Unikatowy Cotton Candy

Cotton Candy świeca Yankee Candle

"Czysta, a zarazem lepka słodka rozkosz." - Zapach, który pozwoli przywołać najpiękniejsze i najsmaczniejsze wspomnienia z dzieciństwa

Cotton Candy świeca Yankee Candle

Znalezione obrazy dla zapytania cotton candy yankee candle

Cotton Candy świeca Yankee Candle

Puszysty, słodki obłoczek bez kalorii!

Wata cukrowa, kojarzy mi się przede wszystkim z dzieciństwem, z oblepionymi palcami i zaklejoną buzią ;) Wtedy uwielbiałam jej smak. Dziś powracam do dzieciństwa za sprawą tej, niezwykłej świecy. 
Cotton Candy pachnie bowiem jak słodki obłoczek palonego cukru. Jednak w tym zwyczajnym cukrze i jego duszącej słodkości jest coś jeszcze... coś radosnego, coś co wywołuje uśmiech na twarzy. To wspomnienie beztroskich szaleństw, wesołego miasteczka i gwarancja że poczujesz się jak przysłowiowe "dziecko na odpuście". To nic innego jak aromat oblepiającej buzie waty cukrowej, który pamiętam z dzieciństwa.
Zapach jest banalny, zwyczajnie słodki, czasem aż do bólu ale wywołuje pozytywne emocje. I to jest w tym niesamowite.


Szczerze to już sam wygląd świecy, jej kolor i naklejka strasznie mi się podobają! ;) A z kwestii technicznych - świeca pięknie się pali, a zapach jest bardzo intensywny. Z każdym kolejnym paleniem zyskuje na mocy. Niestety mimo przechowywania w zamkniętej szafce po pewnym czasie dość mocno się przebarwiła na pomarańczowo. Jeszcze jeden minus?- jest to zapach niedostępny w sprzedaży regularnej.
Znaleziony obraz
źródło

Cotton Candy świeca Yankee Candle


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Make life perfect