11/08/2016 0

Lush ➤ Sparkly Pumpkin ➤ Bubble Bar Jesienny kolor, ciepły zapach i kształt dyni czyli kula idealna na długie jesienne wieczory? Macie ochotę na odrobinę relaksu??Transform bath time into a ball
Have a ball in the bath with this warming and cheerful bubble bar packed full of sparkle and citrus for cool winter nights. The energizing blend of juniper berry, lime and grapefruit oils make it perfect for a long, lingering soak that'll leave skin kissed with softness and a light sparkle.
 

Działanie

Błyszcząca dynia pod bieżącą wodą wytwarza miękkie puszyste bąbelki, zmienia kolor wody na piękny odcień pomarańczy i wypełnia łazienkę intensywnym zapachem. Dzięki swojej konsystencji zmiękcza wodę, co sprawia, że kąpiel staje się jeszcze bardziej przyjemna niż zwykle. Po kąpieli skóra nie jest wysuszona, a miękka i pachnąca.

Jak używać?
➤ Kruszyć pod bieżącą ciepłą woda. Spokojnie wystarczy 1/3 dyni aby wytworzyć pianę, a łazienkę wypełnić zapachem. 
➤ Im silniejsze ciśnienie wody, tym więcej piany.
➤ Kule należy przechowywać w suchym miejscu.

Zapach

Zapachu Halloweenowej dyni bardzo się bałam. Bałam się jej intensywności, słodkości i cynamonu, z którą mi się kojarzy. Okazało się że zapach jest dużo bardziej przyjemny niż się spodziewałam. Przede wszystkim nie czuję w nim cynamonu, jest słodko, ciepło, jesiennie i bardzo aromatycznie. Nie zabrakło też odrobiny świeżości, która sprawia, że unoszący się zapach jest pobudzający i lekko pikantny.  

Konsystencja

Ta przecudna kula w kształcie dyni pokryta jest błyszczącym złotym brokatem, który oblepia palce podczas kruszenia ale jednocześnie sprawia, że po rozpuszczeniu kuli, woda cudownie się mieni. Kocham ten efekt mieniącej się wody! Te złote drobinki są tak delikatne, że nie oblepiają skóry i łatwo spłukują się z wanny po kąpieli.  
Ten blask wody sprawił, że przepadłam! 


Skład

Sodium Bicarbonate , Cream of Tartar (Potassium bitartrate) , Sodium Laureth Sulfate , Lauryl Betaine , Corn Starch (Zea Mays) , Fragrance , Juniperberry Oil (Juniperus communis) , Lime Oil (Citrus aurantifolia) , Grapefruit Oil (Citrus paradisi) , *Citral , *Geraniol , *Citronellol , *Limonene , *Linalool , Orange 4 , Red 21 Lake , Gold Glimmer Lustre (Synthetic Fluorphlogopite, Iron Oxides, Silica) , Cinnamon Sticks (Cinnamomum cassia) . *Occurs naturally in essential oils

Dostępność/ Cena

 $7.95- Lush 
 Jest to część kolekcji na Halloween

  


Jeśli masz ochotę na trochę relaksu... nie znam nic lepszego!


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Make life perfect