10/26/2016 0

Yankee Candle ➤ Halloween ➤ Edycja 2016


Do Halloween pozostało kilka dni, więc najwyższa pora, by bliżej przedstawić Wam limitowane zapachy Yankee Candle. Nastrojowe, specyficzne i słodkie zapachy z pewnością przybliża Wam mroczną atmosferę.

Witches Brew

Wyczuwalne aromaty: słodki zapach egzotycznych owoców paczuli.


Napar wiedźmy to zdecydowanie mój faworyt Halloweenowej kolekcji. Z pewnością też jest najbliższy upiornej atmosferze Halloween. Mroczne, a zarazem ziemiste nuty odurzają pikanterią. A słodycz  w tle czyni zapach niezwykle wyjątkowym. Dla mnie czarna magia!

Niestety to zapach, który nie podoba się każdemu, niektórzy czują w nim starą piwnice, mech, a niektórzy aromat wygazowanej Coca- coli. Ja mam ten zapach kolejny rok z rzędu i kolejny raz się zachwycam. 


Candy Corn


Zapach słodkich cukierków i aromatycznej dynii, kojarzący się z Halloween i towarzyszącymi mu psikusami.
To z kolei zapach słodki, cukierkowy niestety mało intensywny. Nie tylko ja narzekam na jego moc, więc coś w tym musi być.  Nie robi niestety takiego wrażenia jak Witches Brew. Obok niego przechodzi się obojętnie. Pachnie przyjemnie ale nie intrygująco.


Forbidden Apple

"Uwodzicielski eliksir, w którym głównym składnikiem jest soczyste jabłko zmieszane z bergamotką, nutą czarnego dębu i wanilii noir"

To nowy limitowany zapach na Halloween, który pojawił się w sprzedaży. Dwa pozostałe pochodzą z lat ubiegłych, są jedynie w odświeżonym wydaniu.


Zakazane jabłko... Zielone, chrupiące, soczyste i bardzo aromatyczne. Czy Halloweenowe? Niekoniecznie, ale za to uniwersalne. Dla mnie trochę nudne, trochę zbyt oczywiste ;)
Spodoba się na pewno tym z Was, którzy nie polubią się z dziwacznym Witches Brew, czy słodkim Candy Corn.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Make life perfect