5/15/2016 0

Pilomax ➤ Szampon daily wax do włosów i skóry głowy przetłuszczających sięSzampon, który doskonale oczyszcza skórę głowy, a przy tym jest delikatny i idealny do codziennego stosowania, ma tylko jedną wadę...

➤Od producenta

➤Sposób stosowania

Zawiera ekstrakt z wodnej mięty (Mentha Aquatica Extract), łopian ( Arctium Lappa in Buxus Chinensis) i ekstrakt z lukrecji (Glycyrrhiza Glabra Root Extract)
Nie zawiera parabenów, silikonów i SLSZapach 1/2
Trochę ziołowy, trochę apteczny ale delikatny i przyjemny.

Skład 2/2
-

Opakowanie  1/2
Piękne, minimalistyczne, stonowane, takie jak lubię najbardziej. Na opakowaniu znajdziemy krótką charakterystykę, sposób użytkowania i składniki. Butelka zamykana jest na klik z niewielkim otworem. O ile na początku nie sprawia to problemu, to z chwilą kiedy szamponu jest coraz mniej, coraz trudniejsze jest jego wydobywanie.

Dostępność 1/2
Pilomax / 18,90zł


Działanie 2/2
Szampon ma konsystencję gęstego żelu, który nie ucieka przez palce. Można powiedzieć, że to konsystencja idealna.
Używa się go bardzo przyjemnie, dobrze się pieni, łatwo spłukuje i nie plącze włosów.
Co do działania- szampon doskonale oczyszcza włosy i skórę głowy. Sprawia, że włosy nie są przyklapnięte, a świeże i uniesione. W dotyku lekkie i sypkie. Niestety już końce, a właściwie na całej długości od ucha w dół... no cóż.. puch! Ale ale... puch jest miękki i przyjemny w dotyku. Użycie odżywki czy maski, natychmiast ujarzmia włosy i wygładza.

Wydajność: dobra 


Ja ten szampon bardzo polubiłam, mimo oczyszczania skóry głowy jest delikatny, nie podrażnia, nie powoduje powstawania łupieżu i sprawia, że włosy wyglądają na prawdę świeżo i lekko.
  
 

Znacie?
Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Make life perfect