5/18/2016 0

Gly Skin Care ➤ Super SunBlocker ➤ Filtr przeciwsłoneczny SPF 30

Gly Skin Care ➤ Super SunBlocker ➤ Filtr przeciwsłoneczny SPF 30

Filtry przeciwsłoneczne to kontrowersyjny temat rzeka, jedni stosują je przez cały rok smarując się od stóp do głów, jedni jedynie przed większą ekspozycją skóry na słońce. Ciekawa jestem jak Wy podchodzicie do filtrów i czy używacie ich przez cały rok?

Super Sunblock SPF 30 – krem ochronny do twarzy i ciała. Kombinacja składników aktywnych zapewnia ochronę przed promieniowaniem UVA i UVB. Może być stosowany codziennie przez cały rok.

Korzyści
  • Zapewnia ochronę UVA i UVB
  • Bardzo dobrze się wchłania nie pozostawiając na skórze białego filmu
  • Sprawdza się jako krem ochronny pod makijaż, utrzymując go na twarzy przez cały dzień
  • Zapewnia ochronę przeciwsłoneczną przez cały rok
  • Stosowany jako krem na dzień chroni przed miejskim słońcem i zanieczyszczeniami
Produkt nie jest wodoodporny.


Gly Skin Care ➤ Super SunBlocker ➤ Filtr przeciwsłoneczny SPF 30


Zapach 1/2
Delikatny, nienachalny, kremowy.

Skład 1/2
To co może niepokoić to na pewno benzopheone-3 ( składnik pochodzenia chemicznego) wpływa on negatywnie na gospodarkę hormonalną.

Opakowanie 2/2
Miękka, elastyczna tuba wygląda i prezentuje się dość standardowo, fajnie nawiązuje żółtymi akcentami do letniego słoneczka ;)

Działanie 2/2
Filtr ma konsystencję typowego kremu, łatwo się rozprowadza, szybko wchłania, nie bieli twarzy i pozwala na bezproblemową aplikację podkładu. Może powodować lekkie świecenie w przypadku cer tłustych ale moja (sucha) współpracuje z nim doskonale. Nie podrażnia, ani nie uczula okolic oczu i nie zapycha.
Nie narażam mojej twarzy na dużą ekspozycję słoneczną, więc ciężko mi ocenić jego działanie, wierzę jednak że po stosowaniu kwasów mnie chronił.

Wydajność: dobra

Dostępność 0/2
GlySkinCare- 49,99zł

Szczerze przyznam, że nie lubię stosować filtrów i należę do tej drugiej grupy. Stosuję je tylko podczas większej ekspozycji  na słońce, latem, czy w trakcie kuracji kwasami. Zdarza mi się co prawda używać podkładów i innych kremów z filtrami ale jest to kwestia przypadku. Zimą docelowo nie smaruje się filtrami. Mam całkiem ciemna karnację, nigdy nie miałam problemów z podrażnieniami czy poparzeniami słonecznymi więc zwyczajnie niechętnie sięgam po filtry. 

Gly Skin Care ➤ Super SunBlocker ➤ Filtr przeciwsłoneczny SPF 30


GlySkinCare

Jestem więc ciekawa, czy Wy używacie filtrów przez cały rok? 


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Make life perfect