2/22/2016 10

Pearl Drops | Lasting Flawless White -Zęby bielsze w 14 dni?Widoczna poprawa bieli już po 5 dniach! Usuwa 100% więcej przebarwień niż zwykła pasta do zebów w ciągu 14 dni. Dzięki opatentowanej technologii zawiera kombinację najbardziej skutecznych środków czyszczących. Testowana klinicznie oraz bezpieczna do użytku każdego dnia. Delikatnie wybiela zęby, usuwa przebarwienia oraz zapobiega powstawaniu kamienia nazębnego i przebarwień.Zapach 1/2
-

Skład 1/2
Sodium Bicarbonate, PEG-8, Hydrated Silica, Glycerin, Calcium Sulfate, Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Saccharin, Aroma, Dipotassium Phosphate, Sodium Carbonate, Sodium Fluoride, PEG/PPG - 116/66 Copolymer, Calcium Peroxide, Polyethylene, Calcium Hydroxide, Calcium Carbonate, Sodium Silicate, Limonene, Quartz, CI 42090, CI 77891. Zawiera Fluorek Sodu (1360 ppm F).

Opakowanie  1/2
Samo opakowanie tej pasty strasznie mi się podoba, pasta wygląda na drogą, profesjonalną i prezentuje się zupełnie inaczej niż te standardowe, tubka jest sztywna, a mimo to produkt bezproblemowo się wyciska z opakowania. Szkoda tylko, że nie ma zamknięcia na klik, bo jest to zdecydowanie wygodniejsza forma niż odkręcanie nakrętki.

Działanie 1/2
Pastę stosuję jednocześnie z zestawem wybielającym (Pearl Drops- recenzja wkróce). Zdarza się, że pasta jest gorzka, słodka, bardzo ziołowa, ta natomiast w ciągu pierwszych dni używania (szczególnie 1 dnia) sprawia wrażenie słonej i dość mocno szczypie w język. Całkiem dobrze się pieni i doskonale oczyszcza zęby, dając natychmiastowy efekt widocznie bielszych zębów. Jej konsystencja jest dość płynna i zawiera mikro drobinki, które odpowiadają za doskonałe oczyszczanie zębów i usuwanie osadu, jednocześnie nie podrażniając dziąseł, które mam wyjątkowo wrażliwe.

Cena / Dostępność 2/2
Cena: 22,99 / Rossmann
Pasta jest na prawdę skuteczna i  z pewnością będę do niej wracać. 

10 komentarzy:

 1. fajnie ;) Wypróbuje ją kiedyś koniecznie ;D

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie przepadam za pastami, które szczypią w język i są słone ( miałam takie) , ale nie wykluczone ,że kiedyś ją wypróbuję :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Serio wybiela? :D Muszę to sprawdzić. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. pasta jak pasta, nie wierze w nie :(

  OdpowiedzUsuń
 5. Szkoda, że nie dałaś fotek :D Jednak wolę iść na wybielanie do dentysty, szybciej :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Mam, niestety moje dziąsła i zęby strasznie podrażniła...

  OdpowiedzUsuń
 7. ooo! Coś dla mnie! Tylko boję się o dziąsła, mam silne skłonności do zapaleń utrzymujących się kilka miesięcy... :(

  OdpowiedzUsuń
 8. Osobiście preferuję wybielanie zębów u dentysty. Otrzymuje się dużo lepszy efekt. Jednak jak ktoś ma delikatnie przebarwione zęby to taka posta może pomóc:)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © Make life perfect