6/20/2015 9

Świeczka Party Lite- Twilight Sea Morski, nietypowy, zaskakujący, czy zyskuje przy bliższym poznaniu? Myślę, że tak ale to nie zapach dla każdego.Świeczkę, którą mam otrzymałam od marki Party Lite na spotkaniu blogerek.

Jest to świeczka w szkle, z bawełnianym knotem. Rozpala sie bardzo łatwo, pali się równo, nie tworzy tunelu, nie kopci się. Jest niezwykle wydajna, zapach intensywny, nie męczący, aczkolwiek nie może palić się bez końca w pomieszczeniu zamkniętym. ;pDo designu słoika trochę bym się przyczepiła... Mógłby mieć chociaż jakąś etykietkę, bo dla mnie wygląda łyso ;)


O samym zapachu mogę powiedzieć, że jest nietypowy. Nie potrafię go jednoznacznie określic z jednej strony meski, z drugiej morski... Przyjemny, odświeżający, sprawdza sie w upalne dni. Nie potrafię go porównać do żadnego ze znanych mi zapachów ;)

Niestety nie wiem czy ten zapach jest jeszcze w sprzedaży.
Koszt takiej baryłki w szkle wynosi 69,00 zł, a jej czas palenia to 40-60 godzin.

Znacie jakieś zapachy Party Lite?

9 komentarzy:

 1. Nie znam zapachów Party Lite :)

  OdpowiedzUsuń
 2. mam to okrągłe coś co kominka i w sumie ciężko mi z nim xd

  OdpowiedzUsuń
 3. uwielbiam produkty PartyLite a szczególnie woski, które można palić wielokrotnie

  OdpowiedzUsuń
 4. zapach świecy bardzo przypadł mi do gustu :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Mam ogromną chęć wypróbować w końcu coś z Party Lite :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Twilight sea? Brzmi kusząco, aczkolwiek obawiam sie tego niebieskiego koloru, zwiastującego męskie, kolońskie nuty. Warto jednak spróbować. A co do PL, to testowałam tylko jeden wosk na razie i był całkiem znośny, wiec warto bliżej poznać ta firmę! ;)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © Make life perfect