10/24/2014 3

Cranberry Pear- nowa miłość


Wosk o rozkosznym zapachu gruszki skropionej syropem z żurawiny.To idealnie wyważona słodycz gruszki przepleciona kwaśną i cierpką żurawiną. Zapach rozgrzewa a nie przytłacza, nie jest ciężki- typowo jesienny choć idealnie nadaje się na tę porę roku właśnie. 

Wosk ten miałam wrażenie potrzebuje trochę więcej czasu na nasycenie aromatu, ale po chwili przepadłam bezpowrotnie uświadamiajac sobie że to idealny wosk na deszczowy wieczór, nie tak ciężki i przytłaczający jak te jesienne. Wprawia w dobry nastrój i sprawia że chce się uśmiechać!

 

Prawdopodobnie nie kupiłabym tego zapachu, ponieważ rzadko zamawiam edycje limitowane ale kiedy powąchałam ten zapach w sklepie  wiedziałam że będzie mój, z tym woskiem moje rozstanie będzie nieprzyjemne, więc póki co dawkuje sobie go kawalek po kawałku :)


Wosk w moich oczach zasługuje na 5 gwiazdek, jednak powinnam jeszcze zaznaczyć że fani gruszki (ja nią nie jestem) mogą poczuć sie zawiedzeni, ponieważ w tym wosku dominuje żurawina.
3 komentarze:

  1. Sądzę, że zapach tego wosku by mi się spodobał, będą go miała na uwadze przy następnym zamówieniu :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Po przeczytaniu wielu opisów na blogach byłam przekonana, że mi się spodoba, ale jak powąchałam w sklepie to zmieniłam zdanie :P

    OdpowiedzUsuń
  3. Uwielbiam gruszki i wszystko z tym związane <3

    OdpowiedzUsuń

Copyright © Make life perfect