9/03/2014 2

Youtubowe uzależnienia #2 [kanały kosmetyczne + bonus]Nissiax83. Sympatyczna dziewczyna, z wykształcenia kosmetolog, bardzo kompetentna i rzetelna. Nie da się jej nie lubić. Bardzo różnorodne filmiki.


Stylizacje- Zawsze uśmiechnieta, pozytywna, specjalistka od włosów. A na jej kanale mnóstwo filmików kosmetycznych. Polecam.
Szusz- haule, pielęgnacja, outfity- kolejny typowo urodowo- ubraniowy kanał na który warto zajrzeć

Renata Barańska- przepiękna dojrzała kobieta z niesamowita sylwetką! Mądra, kompetentna, świete outfity, recenzje markowych kosmetyków i świetnie zmontowane filmiki- polecam gorąco!
Lisie Piekło- mój świeży ulubieniec, kanał zasubskrybowany niedawno a już skradł moje serce. Vlogi Pauliny są bardzo oryginalne, sarkastyczne i zabawne!- świetny kanał, przede wszystkim rozrywkowy- ogląda sie lekko i z uśmiechemCallmeblondieee.- sympatyczna, bezpośrednia i świetnie się jej słucha mimo, iż mówi bardzo szybko! Nie testuje i nie recenzuje byle czego skupia sie na konkretnych produktach i konkretnych kosmetykach.  Świetny styl, dystans i szacunek do widzów!


 

Zmianoholiczka- prześliczna, przemiła, niezwykle atrakcyjna i zawsze uśmiechnięta dziewczyna- dużo filmików ubraniowych, całkiem sporo recenzji i porad.Kolorowa tęcza- nagrywa chyba najdłuższe filmiki! Głownie haule, zbiorcze recenzje, ulubieńców, świetne makijaże ale polecam także jej filmik o Geocachingu! Na jej kanale również kilka filmików z tatą- aktorem ;)


I jeden bonus niekosmetyczny czyli...
Mówiąc inaczej- kreatywnie i poprawnie o języku polskim. Niezwykle charyzmatyczna, uśmiechnięta i z ogromnym poczuciem humoru. To kanał tworzony z pasją!

2 komentarze:

Copyright © Make life perfect