9/21/2013 0

O mnie


Zdjęcie użytkownika Milena Harkot.
JESTEM MILENA

Mam 23 lata i mieszkam w Lublinie. Właśnie kończę studia magisterskie z zarządzania na Politechnice Lubelskiej. Moją specjalizacją jest marketing i przedsiębiorczość.

Lubię wolny czas spędzać aktywnie, a go mam zawsze zbyt mało. Mam wiele pasji i lubię się nimi dzielić, mój blog to miejsce gdzie mogę dzielić się sobą z innymi.


JESTEM BLOGEREM


Choć długi czas nie zdawałam sobie z tego sprawy - jestem nieustannie zajęta. Bycie blogerem to ciężka praca wymagająca aktywności w sieci często 24h na dobę. Zawsze do zrobienia jest "coś". A ja zawsze staram się dawać z siebie 100% i robić to szczerze. Blogowanie jest częścią mojej codzienności i przyzwyczaiłam się do tego, że nawet po 12h pracy zamiast odpocząć, czas spędzam przed komputerem.


JESTEM TWÓRCĄ

Blog prowadzę od 2013 roku. To była jedna z najlepszych decyzji w moim życiu. Pasja stała się moim pomysłem na życie. Na blogu nigdy nie były dla mnie ważne statystki, choć te z miesiąca na miesiąc rosną. Dla mnie liczą się czytelnicy i realizowanie własnych pasji. Piszę o tym co mnie interesuje, opowiadam o kosmetycznych odkryciach, polecam ciekawe miejsca, dzielę się swoją codziennością, tym co lubię i co mnie fascynuje. Inspiruje mnie życie na każdym jego etapie.

W strefie urodowej sięgam zarówno po  marki drogeryjne jak i selektywne. Uwielbiam sięgać po kosmetyki naturalne. Ciągle odkrywam coś nowego. 

To miejsce stale rozwija się razem ze mną. Pracuje nad lepszymi zdjęciami, tekstami, nabywam nowe umiejętności, zdobywam nową wiedzę. Chcę aby to miejsce było czymś więcej nie tylko dla mnie, ale też dla Ciebie bo tworzę je z pasji, z miłością.


Dziękuję, że tu zajrzałeś chcąc dowiedzieć się o mnie czegoś więcej. Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Make life perfect